milanga
Puslapiai
 

GEALAN S 8000 IQ plastikiniai langai

GEALAN

GEALAN S 8000 IQ plastikiniai langai

Mūsų populiariausias –  vokiškas profilis

Vienas didžiausių ir kokybiškiausių profilių gamintojas, turintis ilgametę patirtį langų ir durų profilių rinkoje. Profilių sistema S 8000 IQ yra GEALAN reakcija į naujausias langų rinkos tendencijas. Konstruojant šią 74 mm montavimo gylio profilių sistemą buvo siekiama optimizuoti ekonomišką ir nesudėtingą langų gamybos procesą siekant pačios geriausios kainos. Visi GEALAN gaminiai gaminami atsižvelgiant aptakaus kontūro, modernaus dizaino S 8000 IQ sistemos profiliai suteikia iš jų pagamintiems langams elegancijos. Didelis montavimo gylis – 74 mm – leidžia profilius naudoti gaminant dideles langų konstrukcijas, kur reikalingas didelis konstrukcijos stabilumas ir tvirtumas. Ypač tvirti yra S 8000 IQ 4 ir 5 kamerų profiliai, nes ten galima dėti plačia plieno armatūrą. O 6 ir 7 kamerų šios sistemos profiliai pasižymi ypač geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis.
Į langus, pagamintus iš S 8000 IQ sitemos profilių galima įmontuoti savaiminio vėdinimo sistemą GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL).iant į aukštus vokiškos kokybės reikalavimus ir yra pažymėti gamintojo ženklu MADE IN GERMANY, arba Made by Gealan.

Plastikinių langų techniniai duomenys

Gealan S 8000 IQ

Lango sandara:

  • 6 kamerų, 74mm pločio profilis
  • Gerą šilumos ir garso izoliaciją.
  • Dvigubo sandarinimo sistema.
  • Dėl didelės, centrinės profilio kameros, pritaikytos didelės apimties plačiai plieno armatūrai profilis garantuoja ypatingą stabilumą.
  • Didelė, plati plieninė armatūra leidžia patikimai pritvirtinti lango furnitūrą ir garantuoja didesnį saugumą.
  • Optimizuota profilio geometrija, reikalaujanti mažiau medžiagų profilio gamybai, užtikrina gerą kainą

Per daugelį metų, naudojant akrilą milijonuose užpakalinių automobilinių žibintų, įsitikinta, kad jis yra atsparus agresyvių oro sąlygų poveikiui. Ta pati medžiaga – akrilas – naudojama ir kompanijos GEALAN gaminamų profilių „acrycolor“ paviršiams dengti. Tai išsaugo spalvų natūralumą ir atsparumą oro poveikiui netgi stipriai veikiant oro sąlygoms. Langų profiliai „acrycolor“ yra atsparūs ir ilgaamžiai, nekeičiantys savo savybių netgi esant ekstremalioms oro sąlygoms. Vėliau, tame pačiame lange su tuo pačiu stiklo paketu, pakeitus atskirus elementus net po kelerių metų vizualiai bus beveik neįmanoma aptikti skirtumų.

GEALAN

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.