milanga
Puslapiai
 

Šarvuotos durys

Norint apsaugoti namus nuo šalčio ir nekviestų svečių būtina pasirinkti kokybiškas lauko, laiptinės ir buto duris.

Mes dirbame tik su laiko patikrintais gamintojais. Todėl siūlome kokybiškas šarvuotas EKO duris, lauko, buto ir laiptinės duris bei jų priedus.

BUTO-LMDP

Medienos drožlių plokštė (MDP)

– supresuota iš trijų sluoksnių, nušlifuota ir padengta laminatu. Šios gamybos technologijos dėka šarvuotos durys yra atsparios drėgmei, išorės pažeidimams. Dėl savo patrauklios kainos tai vienas iš populiariausių pasirinkimų, kuomet ieškoma šarvuotų buto durų.

lauko-durys

„Okuome” plokštė

gaminama iš Afrikoje augančio medžio – Gabonmedžio. Tai patvari mediena, kurią naudoja net laivų gamybai. Paprastai „Okuome” plokštės durys gaminamos iš trijų sluoksnių.
Išoriniai sluoksniai iš gabonmedžio yra itin atsparūs lauko sąlygomis, ilgaamžiai. Vidurine plokšte dažniausiai tampa populiarus, paslankus, puikiai garsą ir šilumą izoliuojantis, raudonmedis.
Taigi, tai ekologiškos medžiagos, atsparios drėgmei, mechaniniams pažeidimams ar tiesioginiams saulės spinduliams. Šios šarvuotos lauko durys gali būti išmargintos Jūsų pasirinktais raštais, įvairiomis spalvomis.

laiptines_rusio_durys

Laiptinės, rūsių, pusrūsių metalinės šarvuotos durys

gruntuojamos ir dažomos emaliniais dažais. Esant poreikiui ar lauko sąlygomis, tokios durys gali būti apšiltintos akmens vata. Jeigu pageidaujate, galite rinktis laiptinių duris ir iš storesnio metalo, nei standartinio 1,5 mm storio plieno lakšto. Metalines duris daugelis renkasi laiptinėms ar rūsiams.

DURŲ AKCIJA

Šarvuotos durys

Ne mažiau už medžiagas ir gamybos technologiją yra svarbi estetika. „Okuome” plokštė impregnuojama, gruntuojama ir lakuojama, frezuojamas raštas, naudojant profesionalius dažus. Todėl šarvo durys ne tik optimaliai apsaugomos, bet ir gali lengvai priderinamos prie bet kokio fasado arba namų interjero. Kiekvienas užsakovas turi galimybę raštą pasirinkti iš plataus jų asortimento arba sukurti išskirtinį raštą pats. Tai priklauso nuo poreikių.
Tuo tarpu medienos drožlių plokštės yra įvairiausių spalvų. Telieka pasirinkti labiausiai patinkančias.

Mūsų komanda siūlo MDF spalvas, t.y. medžio pluošto ir rišančių medžiagų gaminius. Dėl gamybos technologijos, naudojant aukštą slėgį ir temperatūrą, galima išgauti įvairiomis formomis išmargintą durų paviršių.

Montuojame duris tik su kokybiškomis, cilindrinėmis, spynomis. Ne tik dažome metalines konstrukcijas, tačiau ir atliekame vyrių apdailą, juos chromuojant. Taip pat pagal kliento pageidavimus galime išpjauti ir įstatyti stiklo paketą ar su pvc.