milanga
Puslapiai
 

Šarvuotos durys

Norint apsaugoti namus nuo šalčio ir nekviestų svečių būtina pasirinkti kokybiškas lauko, laiptinės ir buto duris.

Mes dirbame tik su laiko patikrintais gamintojais. Todėl siūlome kokybiškas šarvuotas EKO duris, lauko, buto ir laiptinės duris bei jų priedus.

BUTO-LMDP

Medienos drožlių plokštė (MDP)

– supresuota iš trijų sluoksnių, nušlifuota ir padengta laminatu. Šios gamybos technologijos dėka šarvuotos durys yra atsparios drėgmei, išorės pažeidimams. Dėl savo patrauklios kainos tai vienas iš populiariausių pasirinkimų, kuomet ieškoma šarvuotų buto durų.

lauko-durys

„Okuome” plokštė

gaminama iš Afrikoje augančio medžio – Gabonmedžio. Tai patvari mediena, kurią naudoja net laivų gamybai. Paprastai „Okuome” plokštės durys gaminamos iš trijų sluoksnių.
Išoriniai sluoksniai iš gabonmedžio yra itin atsparūs lauko sąlygomis, ilgaamžiai. Vidurine plokšte dažniausiai tampa populiarus, paslankus, puikiai garsą ir šilumą izoliuojantis, raudonmedis.
Taigi, tai ekologiškos medžiagos, atsparios drėgmei, mechaniniams pažeidimams ar tiesioginiams saulės spinduliams. Šios šarvuotos lauko durys gali būti išmargintos Jūsų pasirinktais raštais, įvairiomis spalvomis.

laiptines_rusio_durys

Laiptinės, rūsių, pusrūsių metalinės šarvuotos durys

gruntuojamos ir dažomos emaliniais dažais. Esant poreikiui ar lauko sąlygomis, tokios durys gali būti apšiltintos akmens vata. Jeigu pageidaujate, galite rinktis laiptinių duris ir iš storesnio metalo, nei standartinio 1,5 mm storio plieno lakšto. Metalines duris daugelis renkasi laiptinėms ar rūsiams.

DURŲ AKCIJA

Šarvuotos durys

Ne mažiau už medžiagas ir gamybos technologiją yra svarbi estetika. „Okuome” plokštė impregnuojama, gruntuojama ir lakuojama, frezuojamas raštas, naudojant profesionalius dažus. Todėl šarvo durys ne tik optimaliai apsaugomos, bet ir gali lengvai priderinamos prie bet kokio fasado arba namų interjero. Kiekvienas užsakovas turi galimybę raštą pasirinkti iš plataus jų asortimento arba sukurti išskirtinį raštą pats. Tai priklauso nuo poreikių.
Tuo tarpu medienos drožlių plokštės yra įvairiausių spalvų. Telieka pasirinkti labiausiai patinkančias.

Mūsų komanda siūlo MDF spalvas, t.y. medžio pluošto ir rišančių medžiagų gaminius. Dėl gamybos technologijos, naudojant aukštą slėgį ir temperatūrą, galima išgauti įvairiomis formomis išmargintą durų paviršių.

Montuojame duris tik su kokybiškomis, cilindrinėmis, spynomis. Ne tik dažome metalines konstrukcijas, tačiau ir atliekame vyrių apdailą, juos chromuojant. Taip pat pagal kliento pageidavimus galime išpjauti ir įstatyti stiklo paketą ar su pvc.

Šarvuotos Durys Vilnius: Užtikrintas saugumas ir stilius

Užtikrintas saugumas jūsų namams

Vienas iš svarbiausių dalykų, rūpintis savo namų saugumu. O šarvuotos durys yra puikus būdas apsaugoti savo namus nuo įsilaužimų ir nepageidaujamų svečių. Jei ieškote kokybiškų ir patikimų šarvuotų durų Vilniuje, mūsų įmonė yra jums tinkamiausias pasirinkimas.

  • Saugumas, kuriam galite pasitikėti: Mūsų šarvuotos durys gaminamos naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir inovatyvius saugumo sprendimus. Jos yra atsparios smūgiams, įsilaužimams ir negailestingoms oro sąlygoms, todėl galite būti tikri, kad jūsų namai yra geriausiai apsaugoti.
  • Stilius, kuris išsiskiria: Be užtikrinto saugumo, mūsų šarvuotos durys taip pat pasižymi stilingu ir moderniu dizainu. Jūs galite pasirinkti iš įvairių stilių, spalvų ir apdailos detalių, kad durys puikiai atitiktų jūsų namų architektūrą ir jūsų asmeninį skonį.
  • Profesionalūs montavimo paslaugos: Mūsų komanda sudaryta iš patyrusių specialistų, kurie atliks durų montavimą profesionaliai ir kokybiškai. Mes atkreipiame ypatingą dėmesį į kiekvieną detalę, kad būtų užtikrintas ne tik durų patikimas veikimas, bet ir jų ilgaamžiškumas.
  • Pasitikėkite patirtimi: Mes esame ilgametės patirties durų gamintojai ir tiekėjai. Mūsų klientų atsiliepimai ir pasitikėjimas mus įpareigoja nuolat tobulinti savo produktus ir paslaugas. Mes visada siekiame užtikrinti, kad kiekvienas mūsų klientas būtų patenkintas savo naujomis šarvuotomis durimis.

Užtikrinkite saugumą ir stilių savo namams su mūsų šarvuotomis durimis Vilniuje. Susisiekite su mumis šiandien ir pasitikrinkite, kaip galime padėti jums apsaugoti savo namus.

 

Kodėl verta rinktis šarvuotas duris?“

Šarvuotos durys yra ypatingos durys, kurios yra sustiprintos specialiais metaliniais arba plieniniais sluoksniais, siekiant padidinti jų atsparumą įvairiems pavojams. Šių durų naudojimas tampa vis populiaresnis ir turėti šarvuotas duris tampa išmintingu pasirinkimu. Štai kelios priežastys, kodėl verta rinktis šarvuotas duris:

Didelis saugumas ir apsauga

Šarvuotos durys yra daug tvirtesnės ir atsparios įsilaužimams nei įprastos durys. Jų specialus konstrukcijos dizainas ir naudojami stiprūs metaliniai sluoksniai padeda užtikrinti, kad įsilaužėliams bus labai sunku ar net neįmanoma patekti į jūsų namus ar verslo patalpas. Tai suteikia didelę saugumo jausmą ir apsaugą nuo vagysčių ir nelaukto lankytojo.

Ugnies atsparumas

Kai kurios šarvuotos durys taip pat turi specialias ugnies atsparumo savybes. Tai reiškia, kad jos gali atlaikyti aukštas temperatūras ilgesnį laiką, užkertant kelią ugnies plitimui ir leisdamos ilgiau išlikti saugiai.

Izoliacija nuo triukšmo ir šalčio

Dauguma šarvuotų durų turi geresnes izoliacijos savybes nei įprastos durys. Tai padeda sumažinti triukšmą iš gatvės ar kaimynų patalpų, taip pat padeda išlaikyti pastovią vidutinę temperatūrą patalpoje, mažinant šildymo ar vėsinimo sąnaudas.

Ilgaamžiškumas ir mažas priežiūros poreikis

Dėl stiprios konstrukcijos ir kokybiškų medžiagų, šarvuotos durys yra ilgaamžės ir atsparios įvairiems klimato sąlygoms. Tai reiškia, kad ne tik gausite didesnį saugumo lygį, bet ir ilgiau galėsite mėgautis šiomis durimis be dažno remonto ar pakeitimų.

Estetika ir stilius

Šarvuotos durys gali būti įvairių stilių ir spalvų, tad lengvai pritaikomos prie jūsų namų ar verslo interjero. Jos gali atrodyti elegantiškai ir moderniai, taip pat suteikiant geresnį įspūdį aplinkiniams.

Pridėtinė vertė nekilnojamajam turtui

Turėdami šarvuotas duris, jūsų namai ar verslo patalpos tampa vertingesnės rinkoje. Potencialūs pirkėjai ar nuomininkai vertins didesnį saugumo lygį, o tai padidins jūsų turtas vertę.

Taikomos skirtingose srityse

Šarvuotos durys gali būti naudojamos ne tik namuose, bet ir komercinėse patalpose, tokiose kaip bankai, viešbučiai, ofisai, bei kitose vietose, kuriose yra aukštesni saugumo reikalavimai.