Profesionaliai atliktas balkonų stiklinimas Vilnius gali labai ženkliai pakelti Jūsų būsto vertę. O kur dar pagerėjusi gyvenimo kokybė ir galimybė visus metus laiką leisti balkone. Tai bus Jūsų asmeninis, jaukus kampelis, kuriame kavos puodelis – bus skaniausias nuo vasaros iki žiemos.

Balkonų stiklinimas Vilnius su mumis

Balkonų stiklinimas Vilniuje yra mūsų kasdienybė. Tai leidžia mums pasiūlyti klientams ne tik profesionalias, tačiau ir geros kainos paslaugas.

 • KOKYBĖ. Naudojame geriausios kokybės medžiagas, kurios garantuoja projekto ilgaamžiškumą. Stiklas yra atsparus aplinkos poveikiui: UV spinduliams, lietui, sniegui, dideliam vėjui. Tarnaus daug metų ir jų eigoje nemažės jo patrauklumas, priežiūra bus paprasta.
 • GREITAS MONTAVIMAS. Greitas ir profesionalus montavimas – mūsų kasdienybė. Net ir pačioms mažiausioms smulkmenos skiriame labai daug dėmesio. Suprantame, kad tik tokiu atveju gaunama kokybė – bus ilgaamžė ir profesionali.
 • GERA KAINA. Dirbame taip, kaip mūsų klientams patinka labiausiai. O dažnas tikisi, kad balkonų stiklinimas Vilniuje bus atliktas gera kaina. Tai galime Jums pasiūlyti, dirbame profesionaliai, tačiau išlaikome konkurencingumą. Siūlome nuolaidas paslaugoms ir produkcijai, tad sekite jas mūsų puslapyje.
 • UNIVERSALUMAS. Stikliname balkonus, terasas oranžerijas… Viską, ko reikia, kad erdvė būtų patraukli ir tarnautų Jums visus metus, o ne tik vasaromis.

Balkonų stiklinimo privalumai

Balkonų stiklinimas Vilniuje – tobulas pasirinkimas tuomet, kai:

 • Norisi praplėsti gyvenamąją erdvę namuose.
 • Norisi turėti erdvę, kuri tarnauja visus metus, o ne tik vasaromis.
 • Puiki galimybė sumažinti šilumos išlaidas.
 • Pagerinti būsto energinį efektyvumą.
 • Džiaugsmas, kadangi patalpose oras bus grynesnis ir sveikesnis.
 • Galėsite sukurti nuosavą poilsio oazę. Tai ypač tobulas sprendimas tiems, kurie gyvena butuose. Įstiklintas balkonas yra tarsi kiemas.
 • Lengvai valdoma oro kondicionavimo sistema.
 • Įstiklintas balkonas gali tapti oranžerija, mini šiltnamiuku, kuriame bus galima auginti įvairios kilmės augalus.

Balkonų stiklinimas Vilnius: D. U. K.

Ar balkonų stiklinimas gali padėti sutaupyti?

Tikrai taip. Balkonų stiklinimas Vilniuje leis Jums sumažinti būsto šildymo išlaidas. Taip pat ir vėsinimo, kadangi karštomis vasaros dienomis vėsos namuose, su tinkama įranga, bus daugiau ir balkonas ją sulaikys patalpoje.

Kokie profiliai yra naudojami balkonų stiklinimo darbuose?

Naudojami labai įvairūs profiliai, kurie kinta priklausomai nuo pasirenkamo stiklo konstrukcijos. Visgi, patys populiariausi yra aliuminio profiliai. Jie yra lengvi, tačiau labai patvarūs.

Kokios kokybės rankenos ir spynos naudojamos?

Balkonų stiklinimo paslaugos Vilniuje taip pat apima ir smulkmenas. Tai yra rankenų languose, spynų dėjimas. Naudojamos geriausios kokybės, kurios yra atsparios aplinkos sąlygoms, tad tarnauja labai ilgai. Tokios, kurios yra specialiai skirtos balkonų langams, tad garantuojančios nepriekaištingą kokybę.

Ar galimas balkonų stiklinimas berėmėmis konstrukcijomis?

Tikrai galimas. Jis reiškia, kad stiklas yra įrėminamas į metalinę arba aliuminę konstrukciją. Tai yra labai patvarus bei ilgaamžis pasirinkimas.

Ar siūlomos balkonų stiklinimo paslaugos išsimokėtinai?

Siūlomos. Pateikite užklausą ir Jums bus pasiūlytas geriausias pasirinkimas, kuris derinamas prie asmeninių Jūsų poreikių.

Kaip sužinoti paslaugos kainą?

Atsiųskite užklausą ir mes pateiksime Jums pasiūlysime. Kartu suderinsime smulkmenas, kurios leis patenkinti Jūsų poreikius.

Jeigu Jus domina balkonų stiklinimas Vilnius – susisiekite. Atsakysime į visus klausimus, padėsime apsispręsti, ar to reikia Jūsų būstui. Mūsų prioritetas – kokybė. Pasiūlysime ją kiekvienam.