milanga
Puslapiai
 

Langas PLASTIMET CLICK-ON AD

PLASTIMET-CLICK-ON-AD

Langas PLASTIMET CLICK-ON AD

NOVATORIŠKAS LANGAS SU AUTORINE PVC LANGŲ PROFILIŲ SISTEMA IR MODULINE KONSTRUKCIJA

RĖMAS 6 kamerų, 80 mm montavimo gylio profilis.

PATOGU NAUDOTI dėl glotnaus bei atsparaus atmosferos veiksniams išorinio paviršiaus langus lengva valyti. Užapvalintas stiklajuostės kampas palengvina švaros palaikymą.

DAUGIAU ŠVIESOS palyginus su kitais rinkoje esančiais produktais, pagamintais su standartiniu vidiniu sandarinimu- santykinai mažas 117 mm šoninis šio profilio aukštis, todėl daugiau šviesos patenka į patalpas.

APDAILOS ESTETIKA estetiškai siauros, bet tuo pačiu labai atsparios kampų siūlės atliktos aukštos temperatūros suvirinimo technologijos pagalba.

DIDESNIS ATSPARUMAS papildomos vidinės sustiprinimo sienelės rėmo ir varčios profiliuose, didinančios atsparumą smūgiams bei apsaugančios nuo rėmo išlinkimo.

OPTIMALI STATIKA plieninių sutvirtinimų forma ir storis parenkamas pagal lango gabaritus ir spalvą.

VARČIA 80 mm, 6 kamerų varčios profilis leidžia panaudoti stiklo paketus iki 44 mm pločio.

PATIKIMA FURNITŪRA garsaus vokiečių gamintojo ROTO NT apkaustai leidžia panaudoti įvairiausius funkcionalius sprendimus, pvz.: apsaugą nuo įsilaužimo, stabdį rankenoje, lango atidarymo ribotuvą, arba Tilt First sprendimą vaikų saugumo užtikrinimui.

TARPINĖS dvi įtraukiamos tarpinės pagamintos iš EPDM, palyginus su kitomis medžiagomis, naudojamomis langų tarpinių gamyboje, pasižymi itin dideliu atsparumu senėjimui bei aukštos temperatūros ir išorinių veiksnių poveikiui.

GALIMYBĖ PAPILDOMAI PANAUDOTI VIDINIO SANDARINIMO MODULĮ kiekviename etape, netgi jau sumontuotame lange, labai paprastai netgi nenaudojant klijų bei papildomų varžtų.

 

ŠILUMOS PRALAIDUMO KOEFICIENTAS Uw = 1,1 W/(m²K)*

*1230 x 1480 mm langas, Ug= 1,0 W/(m²K), rėmas Chromatech Ultra

PAGRINDINĖ SPALVŲ PALETĖ

spalvu-palete-plastimet

didesnis spalvų pasirinkimas pagal užklausimą

TRYS RĖMO IR VARČIOS PROFILIŲ SPALVOS. PRIKLAUSOMAI NUO PASIRINKTOS LANGO SPALVOS

Balta, ruda, juoda

profilio-spalvos

R-LINE VERSIJOJE LANGAS GALIMAS SU UŽAPVALINTOMIS STIKLAJUOSTĖMIS

r-line

Plastimet Click-On AD“ – Tai Inovatyvūs Plastikiniai Langai

  • 6 Kamerų – 80 mm Pločio – Dvi Tarpinės Sistemos
  • Premium Klasės Plastikiniai Langai

Plastimet Click-On AD“ – tai inovatyvūs plastikiniai langai, kurie turi 6 kameras, yra 80 mm pločio ir yra sukuriami su dviem tarpinėmis sistemomis. Šie langai yra priskiriami premium klasei ir yra skirti aukštų kokybės reikalavimų pastatų savininkams, kurie ieško A+ energetinio efektyvumo produkto.

Idealiai Tinka Privatiems Namams ir Daugiabučių Pastatų Langams

Šių langų modeliai buvo sukuriami atsižvelgiant į šiuolaikinį ir reiklų vartotoją, todėl jie idealiai tinka tiek privačių namų, tiek daugiabučių pastatų langams apstatyti. Jų išskirtinis populiarumas grindžiamas puikiomis fizikinėmis savybėmis ir priimtina kaina.

Aukščiausios Kokybės Produktas Už Patrauklią Kainą

Jei vertinate kokybę, bet turite ribotas finansines galimybes, „Plastimet Click-On AD“ langai bus puikus pasirinkimas. Už labai patrauklią kainą jūs įsigysite langus su aukščiausiais techniniais rodikliais, užtikrinančiais puikią šilumos ir garso izoliaciją.

Atsparūs Temperatūros Svyruojimams Ir Oro Poveikiui

Be to, šių langų privalumai apima atsparumą temperatūros svyravimams ir išorinės aplinkos poveikiui, tokiems kaip lietus, sniegas, drėgmė ir vėjas. Atsižvelgiant į mūsų šalies klimato sąlygas, šis pranašumas yra itin svarbus. Pasirinkdami šį modelį, galėsite išrinkti iš įvairių lango profilio spalvų ir lengvai priderinti naujus langus prie savo būsto interjero ir eksterjero.

Aukštos Kokybės Vokiški Apkaustai

Be to, aukštos kokybės vokiški apkaustai užtikrins patogų lango valdymą ir ilgaamžiškumą. Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas dar padidins jūsų namų saugumą. ROTO NX apkaustų sistema yra viena iš aukščiausios kokybės, todėl galėsite mėgautis lengvu ir patogiu lango valdymu bei ilgu lango tarnavimo laikotarpiu. Be to, mikroventiliacijos funkcija užtikrins oro cirkuliaciją jūsų namuose. Tai ypač svarbu tiems, kurie montuoja plastikinius langus senose statybos daugiabutyse ar namuose, kurie neturi kokybiškos vėdinimo sistemos.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.