milanga
Puslapiai
 

Plastikiniai langai

langai

Plastikiniai langai – tai ne tik interjero detalė, užtikrinanti jaukumą. Kokybiški plastikiniai langai yra ilgalaikė investicija į namų saugumą, sutaupytą šilumos energiją ir puikią garso izoliaciją.

Pagrindinė mūsų veiklos sritis – aukščiausios kokybės A++ energinio naudingumo langų, balkono konstrukcijų ir šarvuotų durų prekyba.

Įmonės darbuotojai, tiekėjai ir partneriai šioje srityje dirba jau ne vieną dešimtmetį. Todėl mūsų prioritetas – kokybė ir geriausi sprendimai PVC langų sistemų srityje. Nuolatinė ir nepertraukiama komunikacija su klientais, įsiklausymas į jų poreikius, inovacijų pritaikymas, gamybos tendencijų stebėsena leidžia pasiūlyti tinkamiausius sprendimus. Juose dera komfortas, ilgaamžiškumas ir dizaino estetika.

PLASTIKINIŲ LANGŲ AKCIJA

langu montavimas

Langų montavimas

Atliekame montavimo darbus:

 • plastikinių langų montavimas / demontavimas;
 • medinių langų montavimas / demontavimas;
 • aliuminio langų montavimas / demontavimas;
 • aliuminio kostrukcijų montavimas;
 • lauko ir vidaus durų montavimas / demontavimas;

Langų-montavimas

Net ir pats geriausias langas iš labai geros kokybės medžiagų gali neatlikti nė pusės savo techninių funkcijų, jei bus netinkamai sumontuotas arba bus naudojamos netinkamos, nekokybiškos montavimo medžiagos. Langų-montavimas pagal montavimo taisykles sumontuoti langai gerai izoliuoja šilumą, garsą, yra patogūs eksploatuoti ir ilgaamžiai.

Montavimo metu naudojame tik kokybiškas sandarinimo putas, o atsižvelgdami į aplinkos temperatūrą renkamės ir jų rūšį. Taip pat montavimo metu, klientui pageidaujant, gaminio ir sienos sandūros užklijuojamos hidroizoliacinėmis ir difuzinėmis juostomis, kurios pagerina langų sandarumą. Gaminiai gali būti montuojami angoje arba už jos (į išorinės sienos šiluminę izoliacinę medžiagą), ant specialių, tam skirtų montavimo detalių (metalinių arba stiklo pluošto). Parenkame būtent Jūsų objektui reikiamus sandariklius ir izoliacines medžiagas, atsižvelgdami į aplinkos drėgmę, vėjo stiprumą ir kitus kriterijus.

Mūsų montuotojai yra profesionalūs ir turi reikiamą patirtį įgyvendinant sudėtingus projektus. Naudodamiesi mūsų montavimo paslaugomis, Jūs gaunate visapusę priežiūrą ir penkerių metų garantiją.

Langų priežiūra ir valymas

Priežiūra

Statybinės medžiagos, tokios kaip langų rėmai, dažai, sandarinimo jungtys ar juostos yra natūralaus senėjimo proceso objektai

Norint išlaikyti garantijos galiojimą ir prailginti langų eksploatacijos laiką, reikia  reguliariai  atlikti profilaktikos darbus:

 • patikrinti varstymą ir atidarymą bei uždarymą ir visas judančias apkaustų dalis sutepti mašinine alyva.
 • patikrinti sandarumą tarp varčios ir staktos. Tarpines nuvalyti ir patepti specialiu tepalu. Pažeistas tarpines pakeisti.
 • išvalyti užterštas drenažo ertmes
 • patikrinti apkaustų tvirtinimo varžtus. 

PVC Langų valymas 

Plastikinių langų ir durų priežiūra nesudėtinga, nes jų niekada nereikės dažyti. Labai lygūs plastikiniai paviršiai valomi lengvai – vandeniu ar buitinėmis valymo priemonėmis, taip pat rekomenduojama naudoti specialų PVC profilių valiklį, kuris gerai nuvalo ir atnaujina plastikinį paviršių. Šį valiklį galima įsigyti langų gamybos įmonėje.

Nepatariama naudoti:

 • abrazyvinių bei nitro valiklių, benzino, nes jie gali pažeisti gaminių paviršius;
 • tokių valymo ir priežiūros priemonių, kurios gali pažeisti apkaustų antikorozinį sluoksnį.

MONTAVIMO-TAISYKLĖS

langu valymas

Plastikiniai langai:

Langų skaičiuoklė