milanga
Puslapiai
 

GEALAN S 9000 plastikiniai langai

gealan

GEALAN S 9000 plastikiniai langai

GEALAN S 9000 naujoji trigubo sandarinimo profilių sistema apjungia centrinio ir išorinio sandarinimo sistemų privalumus. Didelis 83 mm montavimo gylis, 6 vidinės kameros lango varčios ir rėmo profiliuose, 3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Trečioji centrinė sandarinimo tarpinė ne tik gerina lango šilumos ir garso izoliacijos charakteristikas, bet ir saugo lango apkaustus nuo lauko drėgmės.

Ypač aukštais šilumos izoliacijos rodikliais pasižyminčios naujos energiją taupančių langų sistemos sukūrimas nėra atsitiktinumas, tai ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas. Nuo pat pradžių siekta patobulinti jau esamą profilių sistemą. Išanalizavus privalumus ir sujungus kelias skirtingų sistemų detales pasiekta, kad S 9000 sistemos profilių šilumos laidumo koeficiento vertė būtų Uf – 0,92 W/m²K naudojant juose plieno armatūrą. Iš tokios sistemos profilių pagaminti langai atitinka energiją taupantiems langams keliamus reikalavimus. S 9000 sistemos langus galima stiklinti net 52 mm pločio stiklo 3 ir daugiau stiklų paketais. Padidintas iki 26 mm stiklo paketo įleidimo į profilį gylis saugo šalčiausias stiklo paketo dalis nuo tiesioginio kontakto su aplinka ir gerina šilumines lango charakteristikas.

Tokie plastikiniai langai tinka energiją taupantiems – pasyviems namams.

GEALAN S 9000

Techniniai duomenys:

  •  Šilumos laidumo koeficientas U=0.77 W/m2K
  • 6 kamerų, 83 mm pločio PVC profilis
  • Moderni profilio gamybos technologija – be švino
  • Galima naudoti 52 mm storio stiklo paketą
  • Trečioji sandarinimo tarpinė užtikrina ypač gerą šilumos ir garso izoliaciją
  • Patikima apsauga nuo įsilaužimo
  • Saugi ir patvari vokiška SIEGENIA varstymo furnitūra
  • Siaura profilio matoma dalis, klasikinis užapvalintų formų dizainas
  • Galima medienos imitacija

Per daugelį metų, naudojant akrilą milijonuose užpakalinių automobilinių žibintų, įsitikinta, kad jis yra atsparus agresyvių oro sąlygų poveikiui. Ta pati medžiaga – akrilas – naudojama ir kompanijos GEALAN gaminamų profilių „acrycolor“ paviršiams dengti. Tai išsaugo spalvų natūralumą ir atsparumą oro poveikiui netgi stipriai veikiant oro sąlygoms. Langų profiliai „acrycolor“ yra atsparūs ir ilgaamžiai, nekeičiantys savo savybių netgi esant ekstremalioms oro sąlygoms. Vėliau, tame pačiame lange su tuo pačiu stiklo paketu, pakeitus atskirus elementus net po kelerių metų vizualiai bus beveik neįmanoma aptikti skirtumų.

GEALAN

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.