milanga
Puslapiai
 

Vidaus ir lauko palangės

Palangėmis atskirai neprekiaujame, komplektuojame tik kartu su PVC gaminiais

Vidaus palangės

 

Vidaus palangės yra svarbi interjero ar eksterjero dalis, atliekanti tiek praktinę, tiek estetinę funkciją. Šiuolaikinė vidaus palangių gamyba neapsiriboja tradicinėmis formomis, suteikia palangei estetinę vertę, todėl čia svarbus ir palangės storis, ir  aukštis. Viduje derinamos prie interjero, parenkami tinkami atspalviai bei formos.

 

PVC

Plastikinės ekonominės vidaus palangės profilis sukurtas naudojant tuščiavidurę trikampę pertvarų sistemą, kuri užtikrina PVC palangės standumą, aukštą atsparumą lenkimui ir mažą gaminio svorį.  Palangės paviršius padengtas apsaugine plėvele, kuri apsaugo gaminį transportavimo ir montavimo metu.

Kokybiška plastikinė baltos spalvos palangė vidiniams ir išoriniam naudojimui. Labai svarbus plastikinių palangių privalumas – itin didelis atsparumas drėgmei, šalčiui ir saulės spinduliams. Jos nekeis savo formos, nesideformuos nei veikiamos šildymo sistemos radiatorių šilumos, nei nuo laistomų gėlių drėgmės. Jos gaminamos iš smūgiams atsparaus plastiko, padengto aukštos kokybės laminatu, todėl yra pakankamai tvirtos, atsparios nedideliems mechaniniams pažeidimams, buitiniai valymo chemijai, sunkiai degios ir nepelėjančios. Dėl savo ypatingos pertvarų sistemos konstrukcijos plastikinės yra atsparios lenkimui ir yra itin lengvos.

 

MDP

Įprastas medžio drožlių palangės – Melnox (arba) Sprela. Itin kokybiškas, stipriai suspaustų medžio drožlių palangės – Werzalit. Kiekviena iš mūsų turimų rūšių vidaus palangių skiriasi savo forma, spalvų pasirinkimu ir derėjimu prie interjero. Tam mes turime labai didelį pasirinkimą.

Interjeruose, kur labai svarbi kiekviena detalė ir naudojamos itin kokybiškos apdailos medžiagos – siūlome naudoti Werzalit palangės. Kitur puikiai tinka naudoti Melnox arba Deceuninck vidaus palanges.

 

Lauko palangės

 

Gaminame lauko palanges pagal kliento duodamus matmenis. Palangių gamyboje naudojame kokybišką vokišką 0,45 mm “Arcelor” cinkuota skardą. Dengtos plastiku skardinės palanges papildomai gruntuojamos. Nuo nepageidaujamų išorės veiksnių apsaugo dažų ar spalvoto plastiko sluoksnis. Šioms palangėms galima pasiūlyti visą spalvų spektrą RAL paletėje.

Lauko palangės apsaugo patalpas nuo drėgmės, užbaigia lango apatinę dalį, todėl labai svarbu kokybiškai sumontuoti palanges. Siekiant užkirsti kelią drėgmės kaupimuisi, užtikrinti sandarumą, šilumos izoliaciją ir sumažinti dėl krintančio vandens atsirandančių skardinės palangės skleidžiamų garsų stiprumą, palangės montavimas turi būti atliekamas naudojant tinkamas ir kokybiškas medžiagas, atliekamas profesionaliai. Verta prisiminti, kad prastai sumontavus, net ir kokybiškos palangės negalės tinkamai atlikti savo funkcijų.

 

Palangėmis atskirai neprekiaujame, komplektuojame tik kartu su PVC gaminiais

palange