milanga
Puslapiai
 

Veka Effectline plastikiniai langai

veka

Veka Effectline plastikiniai langai

VEKA EFFECTLINE – bazinis, tačiau iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas, 5 kamerų, 70mm gylio, klasikinio dizaino VEKA kompanijos langų profilis, skirtas gyvenamiesiems ir visuomeniniams pastatams. Profilis yra gaminamas Vokietijoje VEKA AG Sendenhorst tik iš pirminių žaliavų. Verta atkreipti dėmesį ir į klasikinį plastikinių langų dizainą: švelniai suapvalinti profiliai puikiai tinka įvairių stilių pastatams – tiek moderniems naujos architektūros statiniams, tiek renovuojamiems senos statybos namams. PVC profilis atitinka griežčiausius aplinkosaugos ir statybos standartus, todėl naudojamas ir tuose pastatuose, kur reikalingas padidintas lango profilio tvirtumas, apsauga nuo triukšmo. Veka EffectLine plastikiniai langai yra aukštos kokybės, atitinka visus privalomus langams reikalavimus. Jie bus puikus pasirinkimas tiems, kurie prioritetą teikia klasikinei išvaizdai ir sąlyginai neaukštai kainai. Šio modelio langai kaip ir kiti Veka linijos gaminiai pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis. Baziniai priešįsilaužiminiai apkaustai užtikrins bazinį saugumą, taip pat yra galimybė montuoti aukštesnio lygio priešįsilaužiminę apsaugą.

Bendras lango varčios rėmo ir staktos aukštis – tik 109mm, vadinasi, didesnę lango dalį užims stiklas ir į patalpą pateks daugiau šviesos – tai ypatingai aktualu patalpoms su mažesnių išmatavimų langais. Galima tik balta profilio spalva.

Veka Effectline plastikinių langų techniniai duomenys

  • Penkių kamerų, A klasės profilis;
  • Sistemos gylis – 70mm;
  • Stiklo paketai iki 42mm storio;
  • Bendras staktos ir varčios aukštis – 109mm užtikrina, kad į patalpas pateks daugiau šviesos.
  • Langų apkaustai yra viena iš svarbiausių  lango sudėtinių dalių, garantuojančių lango naudojimo ilgaamžiškumą bei lango savybių, tokių kaip mikroventiliacija, lango įvairios padėtys, uždarymo sandarumo funkcionavimą. Į šiuos gaminamus langus montuojam  MACO apkaustus, kurių technologinės ir techninės savybės užtikrina lango rėmo standumą ir atsparumą pastoviam lango varstymui

Pagaminta Lietuvoje.

veka

RINKDAMIESI VEKA EFFECTLINE LANGUS, GALITE RINKTIS

Langų priedus: orlaides, roletus, tinklelius nuo vabzdžių ir kita.
Stiklo paketus: kitų rūšių ir savybių, nei rekomenduojami.
Rankenas: rakinamas raktu, mygtuku, metalines arba pageidaujamos spalvos.
Veka EfectLine furnitūros funkcionalumą: laipsnišką atvertimą, priešįsilaužiminę sistemą ir pan.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.