Galerija

galerija

Plastikiniai langai

Langų-montavimas

Atliekame montavimo darbus:

plastikinių langų montavimas / demontavimas;
medinių langų montavimas / demontavimas;
aliuminio langų montavimas / demontavimas;
aliuminio kostrukcijų montavimas;
lauko ir vidaus durų montavimas / demontavimas;
Langų-montavimas

Net ir pats geriausias langas iš labai geros kokybės medžiagų gali neatlikti nė pusės savo techninių funkcijų, jei bus netinkamai sumontuotas arba bus naudojamos netinkamos, nekokybiškos montavimo medžiagos. Langų-montavimas pagal montavimo taisykles sumontuoti langai gerai izoliuoja šilumą, garsą, yra patogūs eksploatuoti ir ilgaamžiai.

Montavimo metu naudojame tik kokybiškas sandarinimo putas, o atsižvelgdami į aplinkos temperatūrą renkamės ir jų rūšį. Taip pat montavimo metu, klientui pageidaujant, gaminio ir sienos sandūros užklijuojamos hidroizoliacinėmis ir difuzinėmis juostomis, kurios pagerina langų sandarumą. Gaminiai gali būti montuojami angoje arba už jos (į išorinės sienos šiluminę izoliacinę medžiagą), ant specialių, tam skirtų montavimo detalių (metalinių arba stiklo pluošto). Parenkame būtent Jūsų objektui reikiamus sandariklius ir izoliacines medžiagas, atsižvelgdami į aplinkos drėgmę, vėjo stiprumą ir kitus kriterijus.

Mūsų montuotojai yra profesionalūs ir turi reikiamą patirtį įgyvendinant sudėtingus projektus. Naudodamiesi mūsų montavimo paslaugomis, Jūs gaunate visapusę priežiūrą ir penkerių metų garantiją