Gealan S 8000 plius

Gealan S 8000 plius

Profilių sistema S 8000 IQ plus dar vienas įdomus inovacinis sprendimas. Su 6 kameromis ir padidinta šilumine varža. 83 mm montavimo gylis leidžia sustiprinti suvirinamų kampų kietumą, o galingas plieninis stiprintuvas garantuoja konstrukcijos stabilumą, leidžia patikimai pritvirtinti lango furnitūrą, kas rezultate garantuoja didesnį saugumą.

Visi GEALAN gaminiai gaminami atsižvelgiant aptakaus kontūro, modernaus dizaino S 8000 PLIUS sistemos profiliai suteikia iš jų pagamintiems langams elegancijos. Didelis montavimo gylis – 83 mm – leidžia profilius naudoti gaminant dideles langų konstrukcijas, kur reikalingas didelis konstrukcijos stabilumas ir tvirtumas. Ypač tvirti yra S 8000 PLIUS 6 kamerų profiliai, nes ten galima dėti plačia plieno armatūrą. O 6  kamerų šios sistemos profiliai pasižymi ypač geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis.
Į langus, pagamintus iš S 8000 plius sitemos profilių galima įmontuoti savaiminio vėdinimo sistemą GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL).iant į aukštus vokiškos kokybės reikalavimus ir yra pažymėti gamintojo ženklu MADE IN GERMANY, arba Made by Gealan.

Gealan S 8000 plius Plastikinių langų techniniai duomenys

S 8000 IQ plus profilių sistemos profilio ypatumai:

 

  • Profilio plotis – 83 mm
  • Aukštos kokybės stambi stakta
  • Didelis mechaninis patvarumas
  • 6 kameros užtikrina aukštą garso ir šilumos izoliaciją
  • Patikima apsauga nuo įsilaužimo
  • Dera su S 8000 IQ sistema, todėl siūloma kombinacijų įvairovė
  • Galimybė naudoti iki 44 mm storio  stiklo paketą
  • Plati acrylcolor spalvų paletė ir didelė medieną imituojančios plėvelės raštų įvairovė
  • Malonios akiai aptakios profilių formos

Siaura profilio matoma dalis

Per daugelį metų, naudojant akrilą milijonuose užpakalinių automobilinių žibintų, įsitikinta, kad jis yra atsparus agresyvių oro sąlygų poveikiui. Ta pati medžiaga – akrilas – naudojama ir kompanijos GEALAN gaminamų profilių „acrycolor“ paviršiams dengti. Tai išsaugo spalvų natūralumą ir atsparumą oro poveikiui netgi stipriai veikiant oro sąlygoms. Langų profiliai „acrycolor“ yra atsparūs ir ilgaamžiai, nekeičiantys savo savybių netgi esant ekstremalioms oro sąlygoms. Vėliau, tame pačiame lange su tuo pačiu stiklo paketu, pakeitus atskirus elementus net po kelerių metų vizualiai bus beveik neįmanoma aptikti skirtumų.

GEALAN

Gealan S 8000 plius

Gealan S 8000 plius

Gealan S 8000 plius

Kiti produktai