Renovacija ir brangstantys šilumos kaštai vis dažniau priverčia susimąstyti apie papildomus energijos taupymo būdus. Vienas iš efektyviausių šilumos taupymo būdų yra plastikiniai langai, kurie padeda žiemą sutaupyti ženklias sumas. Tačiau tuo apsiriboti neverta. Pasiekti maksimalų teigiamą rezultatą padeda kokybiškas balkonų stiklinimas. Juk patikimas balkonų stiklinimas ne tik užtikrina nepriekaištingą šilumos izoliaciją, bet ir izoliuoja triukšmą, sklindantį iš gatvės, apsaugo nuo dulkių, lietaus ar kitų nešvarumų patekimo į namų erdvę. Taip pat sukuria darnios estetikos įspūdį, o atsiradusi papildoma erdvė gali būti naudojama pagal kiekvieno poreikius.

Balkonų stiklinimas pasižymi įvairiomis montavimo galimybėmis. Šiuo metu Lietuvoje populiariausios dvi sistemos, t.y. aliuminė stumdoma ir plastikinė.

Aliuminė stumdoma sistema

yra populiariausia Lietuvoje. Pirmiausiai todėl, kad tai lengva ir patvari medžiaga. Sistema neapsiriboja varstomais langai, gali būti ir stumdomi arba kombinuojami ir vienas, ir kitas atidarymo būdai. Tai ypač aktualu jeigu balkonas yra mažas ir norisi palikti kuo daugiau erdvės. Šios sistemos populiarumą nulėmė ir tai, kad aliuminių konstrukcijų fasadas, apsaugos ir vėdinimo sistemos moderniuose pastatuose naudojamos kartu su dekoratyvinėmis apdailos medžiagomis. Todėl aliuminei sistemai keliami itin aukšti estetikos reikalavimai. Paradoksalu, kad visi šie privalumai neturi ženklios įtakos patraukliai konstrukcijos kainai.

Plastikinė sistema

– pati saugiausia, šilčiausia ir geriausiai garsą izoliuojanti sistema. Tai praktiškas ir patikimas pasirinkimas. Į plastikinius balkonų langus montuojame „Siegenia” apkaustus. „Siegenia” apkaustų technologinės ir techninės savybės garantuoja lango konstrukcijos stabilumą.

Nepaisant to, kuri montavimo konstrukcija bus pasirinkta, balkono stiklinimas gali būti atliekamas su įvairiais priedais, tokiais kaip papildoma vaikų apsauga, priešįsilaužiminiai apkaustai varčioms ar rakinamos rankenos.

Mūsų profesionali komanda atlieka ne tik standartinių, bet ir nestandartinių formų balkonų, terasų, vitrinų montavimo darbus. Stikliname itin didelio ploto erdves. Taip pat balkonų stiklinimas vilniuje atliekamas įrengiant lauko ir vidaus palanges, atnaujinant balkonų apatines pertvaras (prireikus jas išimant ir stiklinant nuo balkono apačios), atliekant hermetizavimo darbus.

Užtikriname, kad mūsų siūlomos sistemos ir jų priedai atitinka naujausius reikalavimus, technologijas, turi reikiamus sertifikatus.